Logo to najważniejszy element budowania tożsamości Twojej marki. Profesjonalny i kreatywny znak firmowy pomoże Ci zbudować rozpoznawalność.

Prace nad projektem brandingowym inicjujemy od analizy i audytu wizerunkowego, opracowania strategii oraz założeń projektu.

4 kroki naszego procesu

01

Analiza potrzeb klienta

Wraz z klientem definiujemy jego oczekiwania, precyzujemy potrzeby, aby w kolejnych krokach móc rozwijać przyjętą strategię i budować tożsamość marki

02

Prace projektowe

Po wcześniejszym researchu przygotowujemy naszą odpowiedź na wymagania klienta, czyli wstępne koncepcje kreatywne, koncepcje logo, propozycje kolorystyki, typografia

03

Finalna propozycja

Wybieramy ostateczną koncepcję i dopracowujemy każdy szczegół projektu, będącego najlepszym nośnikiem idei, charakteru i strategii działania marki

04

Wdrożenie i rozwój

Wcielamy w życie nową identyfikację wizualną brandu w wybranych kanałach komunikacji i w zależności od potrzeb klienta wspieramy dalszy rozwój marki

Wstępne szkice

Każdą pracę nad nowym logo rozpoczynamy z kartką i ołówkiem w ręku. Z wielu wstępnych szkiców wybieramy kilka kluczowych koncepcji, które przedstawimy klientowi.

Dobór kolorystyki

Dobieramy kolory nowego logo zgodnie z paletą Pantone, aby nowy wizerunek był także świetnym nośnikiem na materiałach drukowanych, jak wizytówki czy teczki firmowe.

Dobór kolorystyki

Dobieramy kolory nowego logo zgodnie z paletą Pantone, aby nowy wizerunek był także świetnym nośnikiem na materiałach drukowanych, jak wizytówki czy teczki firmowe.

Wersja cyfrowa logo

Ostatecznie po zatwierdzeniu wybranej koncepcji nowego znaku i kolorystyki, tworzymy wersję w formacie wektorowym. Pozwoli to umieścić logo zarówno na stronie internetowej, jak i na ogromnym billboardzie bez straty jakości.

Zapoznaj się
z naszymi projektami

Akademia Związku

Projekt dla kobiet tworzony z miłością

Logo i branding, strona internetowa, platforma do kursów online

Edyta Adamczewska

Poznaj świat z duchowej perspektywy

Strona internetowa, sesja zdjęciowa

Ewa Baszun

Odzyskaj wolność od uzależnień

Strona internetowa

Fundacja Świadomość Ziemi

Metamorfoza po 16 latach działalności

Re-branding, strona internetowa

Powiedz nam coś więcej o swoim projekcie

Myślisz o nowej stronie www?

Tworzymy strony internetowe, które są przyjazne dla użytkownika i pomogą Twojej firmie rosnąć. Stosujemy zasady, takie jak UI/UX.

A może porozmawiamy?